SP nr 35 w Bydgoszczy im. Jarosława Dąbrowskiego

TOP 15 najlepszych szkół podstawowych w Bydgoszczy

egzaminNa stronie Bydgoszcz - Nasze Miasto ukazał się ranking najlepszych podstawówek w Bydgoszczy. Wzięto pod uwagę tegoroczne wyniki sprawdzianu ośmioklasisty. Jesteśmy na 8 miejscu w mieście. Przed nami 4 szkoły niepubliczene (Niepubliczba SP 1, Katolicka SP, Międzynarodowa SP Sokrates, SP Towarzystwa Salezjańskiego) i 3 publiczne (w tym SP 30 - tylko jedna klasa z oddziałami dwujęzycznymi, czyli wybrani uczniowie; SP 18 i SP 32). Mamy się z czego cieszyć. Gratulujemy sukcesu uczniom oraz nauczycielom!

Zobacz link do strony

Bezpłatne wejścia na baseny w czasie wakacji w Bydgoszczy

baseny wakacjePrzez całe wakacje wszystkie baseny przyszkolne będą darmowe dla uczniów bydgoskich szkół. Warunkiem do bezpłatnego korzystanie jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Baseny przyszkolne będą dostępne bezpłatnie dla uczniów od momentu otwarcia do godz. 14.00. W wakacje pływalnie poddane zostaną także niezbędnym pracom konserwacyjnym.

Harmonogram przerw technicznych w czasie letnich wakacji na poszczególnych basenach

Prezydent Miasta Bydgoszczy informuje

rodzina plusOd 1 lipca 2019 roku zmieniają się zasady przyznawania świadczenia wychowawczego 500 plus. Jak złożyć wnioski o śiwdczenia 500 plus i "Dobry Start" 300 plus dla ucznia czytaj więcej w ulotce.

Ulotka

Zakończenie roku szkolnego w "zerówce"

zerowkaRok szkolny 2018/2019 dobiegł końca i pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszego oddziału przedszkolnego. Jak co roku pożegnanie to było pełne wzruszeń. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice dzieci oraz Pani Dyrektor. Dzieci, dla tak miłej widowni, przygotowały piękne wiersze i piosenki. W ten uroczysty sposób pożegnały swoją zerówkę. Po części artystycznej dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, które na pewno będą przypominały im beztroski czas spędzony w oddziale przedszkolnym. Pani dyrektor Aleksandra Gulbinowicz - Kotowska, podziękowała za współpracę i zaangażowanie rodziców w życie szkoły oraz życzyła wszystkim dzieciom samych sukcesów w ich dalszej edukacji. Dzieci rozstały się w miłej atmosferze i z radością powitały nadchodzące wakacje.

Skrócone lekcje

lekcje

Informuje Państwa, że w dniach 17 i 18 czerwca zajęcie lekcyjne będą odbywały się wg stałego obowiązującego planu, czyli lekcje trwają po 45 minut.


Pozdrawiam A.Gulbinowicz-Kotowska