SP nr 35 w Bydgoszczy im. Jarosława Dąbrowskiego

Aktualności

Zapraszamy na Piknik Rodzinny

piknikPrzypominamy, że z inicjatywy rodziców uczniów naszej szkoły, w sobotę 8 czerwca od godz. 14.00 do ok. 19.00 odbędzie się Piknik Rodzinny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku wszystkich z całymi rodzinami. Można zaprosić krewnych, sąsiadów, szczególnie z dziećmi, które w przyszłości będą uczniami naszej szkoły.

Przewidziane są następujące atrakcje:

POKAZY  TAŃCA,  SPRZEDAŻ KWIATÓW, EKO-BUS,  GRY I ZABAWY  DLA  DZIECI,  PRZEJAŻDŻKI  KONNE,  TARG  STAROCI, LOTERIA  FANTOWA,  BASEN  Z  KULKAMI,  DMUCHANA  ZJEŻDŻALNIA,  STUDIO FOTOGRAFICZNE, "1001 DROBIAZGÓW", KIERMASZ GIER UŻYWANYCH, KAWIARENKA  POD  CHMURKĄ  ZE SŁODKOŚCIAMI,  OWOCAMI,  GRILEM  I  NAPOJAMI, BAŃKI MYDLANE, BIŻUTERIA, MALOWANIE TWARZY, ZDJĘCIA Z RYCERZEM, ŻYRAFĄ, FRYZJER, KOSMETOLOGIA. ESCAPE ROOM, WYSTAWY  I  INNE  ATRAKCJE.

Organizatorzy

Zobacz plakat