SP nr 35 w Bydgoszczy im. Jarosława Dąbrowskiego

Aktualności

Rowerowy Maj 2019 - podsumowanie

rowerowymajPrzez 20 dni uczniowie naszej szkoły, brali udział w akcji ogólnopolskiej Rowerowy Maj. Była to największa w Polsce kampania promująca zdrowy tryb życia. Skierowana była głównie do uczniów szkół podstawowych, gdzie poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzowaliśmy rower jako środek transportu do szkoły.

Wśród klas:

 

I miejsce – zdobyła klasa IVc,

II miejsce - zdobyła klasa Vc,

III miejsce - zdobyła klasa IIIa

W tym miejscu bardzo dziękuję: Emilce Kurz oraz Olivierowi Mosińskiemu, za ich pomoc, uśmiech oraz pełne zaangażowanie. Pozostałym naszym uczniom bardzo gratulujemy i dziękujemy za to, że podjęliście wyzwanie.

W końcu dzięki Wam nasza szkoła zdobyła II miejsce w Bydgoszczy!

Koordynator akcji: Katarzyna Ryzop

Zobacz Ranking placówek biorących udział w akcji

Zobacz wyniki poszczególnych klas