SP nr 35 w Bydgoszczy z oddział. gimnazjalnymi

Aktualności

Koncert kolęd i pastorałek zespołu Effatha

koncert p i k18 grudnia członkowie Zespołu Muzycznego „Effatha” kolejny raz zaprosili dyrekcję, nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły oraz bliskich i przyjaciół na koncert kolęd i pastorałek. Część narracyjna, prowadzona przez Adę z kl. 8b i Piotra z kl. IIIc, została przeplatana utworami kierującymi uwagę słuchaczy na historię narodzenia Syna Bożego. Na gitarach grały: Ania z kl. 5b, Eliza z kl. 5c, Martyna z kl. 6a, Karolina i Hania z kl. 6b oraz Daria z kl. 7b. Partie solowe wyśpiewały: Karolina z kl. 4b, Eliza z kl. 5c i Julita z kl. 8a (która ponadto wykonała „Cichą noc” na organach). Cieszymy się, że również w tym roku licznie zgromadzeni słuchacze docenili zmagania naszych uczniów gromkimi brawami...zobacz w PDF

Zobacz zdjecia z koncertu

 

18 grudnia członkowie Zespołu Muzycznego „Effatha” kolejny raz zaprosili dyrekcję, nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły oraz bliskich i przyjaciół na koncert kolęd i pastorałek. Część narracyjna, prowadzona przez Adę z kl. 8b i Piotra z kl. IIIc, została przeplatana utworami kierującymi uwagę słuchaczy na historię narodzenia Syna Bożego. Na gitarach grały: Ania z kl. 5b, Eliza z kl. 5c, Martyna z kl. 6a, Karolina i Hania z kl. 6b oraz Daria z kl. 7b. Partie solowe wyśpiewały: Karolina z kl. 4b, Eliza z kl. 5c i Julita z kl. 8a (która ponadto wykonała „Cichą noc” na organach). Cieszymy się, że również w tym roku licznie zgromadzeni słuchacze docenili zmagania naszych uczniów gromkimi brawami.