SP nr 35 w Bydgoszczy z oddział. gimnazjalnymi

Zajęcia rozwijające zainteresowania i umiejętności

 

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASY

TERMIN

SALA

TROPICIELE

MAGDALENA OSTRYCHARCZYK

1C

ŚRODA 1250-1335

39

ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI

DANUTA MIERZYŃSKA

1B

PONIEDZIAŁEK 1045-1130

 

KUŹNIA TALENTÓW

ELŻBIETA DYMSKA

2A

WTOREK 1620-1710

18

KOŁO MATEMATYCZNE

BEATA SZCZUTKOWSKA

2B

CZWARTEK 1250-1335

18

KÓŁKO MATEMATYCZNE

ELŻBIETA KITOWSKA

3A

WTOREK 720-800

19

KOŁO MATEMATYCZNE

ANNA SODEL

4D

PIĄTEK 800-845

17

KOŁO UCZNIÓW ZDOLNYCH

ANNA SODEL

7,8,III

WTOREK 1440-1525

17

MATEMATYKA

MAŁGORZATA SODEL

5A, 7A, 7C

ŚRODA 1445-1530

17

KOŁO MATEMATYCZNE

IWONA MALICKA

5C

WTOREK 800-845

46

KOŁO MATEMATYCZNE

IWONA MALICKA

4B

ŚRODA 1140-1225

46

KOŁO MATEMATYCZNE

IWONA MALICKA

4C

ŚRODA 1250-1335

46

 

JĘZYK POLSKI

 

GRAŻYNA CZAJKOWSKA

8B

ŚRODA 800-845

45

 

JĘZYK POLSKI

 

GRAŻYNA CZAJKOWSKA

8A

WTOREK 1445-1530

6

 

KOŁO POLONISTYCZNE

 

ELZBIETA NAPORA

7, III GIM

ŚRODA 1445-1530

6

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

PAULA MILCZARSKA

4B

PIĄTEK 1330-1430

20

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

PAULA MILCZARSKA

4D

ŚRODA 1445-1530

21

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ELŻBIETA KOWALSKA

4A

ŚRODA 1445-1530

47/6

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ELŻBIETA KOWALSKA

4C

WTOREK 1230-1315

47

KLUB MŁODEGO PRZYRODNIKA

KATARZYNA

KRAJEWSKA

5A

PONIEDZIAŁEK/PIĄTEK

CO DWA TYGODNIE

1435-1620

12

MŁODY NAUKOWIEC

JOANNA KAMIŃSKA

4-5

OSTATNI WTOREK MIESIACA 1535-1620

12

PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW KURATORYJNYCH

DOROTA GIMINSKA

7B, 8B, IIIC

PONIEDZIAŁEK 800-845

7

ZESPÓŁ MUZYCZNY EFFATHA

DOROTA PEPLIŃSKA

4-8

PONIEDZIAŁEK 1625-1710

7

KOŁO GITAROWE- KONTYNUACJA

DOROTA PEPLIŃSKA

4-8

PONIEDZIAŁEK 1715-1800

7

KOŁO GITAROWE- DLA POCZATKUJĄCYCH

DOROTA PEPLIŃSKA

4

ŚRODA 1445-1530

7

TEATR MUZYCZNY

DOROTA JASIENIECKA

4-5

ŚRODA 1445-1530

 

AKTYWNA PRZERWA

LIDIA WYSOCKA

4-8

ŚRODA 1225-1250

1335-1350

39

 

MINI PIŁKA SIATKOWA

 

KATARZYNA RYZOP

4-6

PONIEDZIAŁEK 1620-1700

s.gim.

 

PIERWSZA POMOC

 

KATARZYNA RYZOP

4-8

WTOREK 1225-1315

s.gim.

 

SIATKÓWKA

 

KATARZYNA RYZOP

7-8, III

PONIEDZIAŁEK 1700-1800

s.gim.

SKS

BEATA KRUSZCZYŃSKA -HENKE

7,8 SP, III GIM

WTOREK 1620-1710

s.gim.

SKS

BEATA KRUSZCZYŃSKA-HENKE

4-6

ŚRODA 1620-1715

s.gim.

GRY I ZABAWY RUCHOWE

BEATA KRUSZCZYŃSKA  - HENKE

0-3

SOBOTA 900-1030

s.gim.

 

SKS LA.

 

VIOLETTA KUŚMIDER

4-6

CZWARTEK 1620-1710

s.gim.

 

SKS LA.

 

VIOLETTA KUŚMIDER

4-6

CZWARTEK 1710- 1800

s.gim.

KOŁO HISTORYCZNE

PIOTR ZAJDEL

4-8

PONIEDZIAŁEK
1535-1620

5

 

 

 

 

 

http://zespolszkol23.bydgoszcz.pl/administrator