SP nr 35 w Bydgoszczy z oddział. gimnazjalnymi

Gimnazjum - Zajęcia wspierające rozwój i edukację

 

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

KLASY

TERMIN

SALA

J.polski

J.Dobber-Woźnicka

IIAB, IIIAB

środa 1445-1530

45

Mistrz ortografii

J.Dobber-Woźnicka

IIA

środa 1350-1435

45

Mistrz ortografii

J.Dobber-Woźnicka

IIB

czwartek 800-845

45

Ortograffiti

E.Napora

IC

poniedziałek 855-940

6

J.polski

E.Napora

IC

piątek 1445-1530

6

J.angielski

D.Giminska

IC,IIB,IIIA

wtorek 1350-1435

8

J.angielski

E.Kowalska

IC,IIA,IIIB

środa 715-800

47

Matematyka

A.Sodel

IIA

wtorek 1445-1530

6

Matematyka

M.Sodel

IIb, IIIAB

piątek 710-755

17

Matematyka

A.Delik

IC

czwartek 1350-1435

46

Informatyka

A.Delik

I-II

czwartek 1445-1530

46

Geografia

K.Krajewska  

I-III

czwartek 1445-1530

12

Biologia

J.Kamińska

IC, IIIB

piątek 1435-1520

co drugi tydzień

12

Biologia

G.Golińska

IIAB,IIIA

czwartek 700-745

35

Chemia

G.Golińska

IC,IIAB,IIIAB

poniedziałek 700-745

35

Fizyka

L.Hubar

I-III

poniedziałek co 2 tygodnie 800-845

35

Historia

E.Jędrzejczak-Taranek

I-III

środa 1445-1620

5

Zaj.techniczne

P.Strychalski

I-II

poniedziałek 1620-1700 wg potrzeb

3

WOS/EDB

A.Zamiar

II-III

czwartek co 2 tygodnie 1530-1615

5

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

KLASY

TERMIN

SALA

J.polski

J.Dobber-Woźnicka

IIAB, IIIAB

środa 1445-1530

45

Mistrz ortografii

J.Dobber-Woźnicka

IIA

środa 1350-1435

45

Mistrz ortografii

J.Dobber-Woźnicka

IIB

czwartek 800-845

45

Ortograffiti

E.Napora

IC

poniedziałek 855-940

6

J.polski

E.Napora

IC

piątek 1445-1530

6

J.angielski

D.Giminska

IC,IIB,IIIA

wtorek 1350-1435

8

J.angielski

E.Kowalska

IC,IIA,IIIB

środa 715-800

47

Matematyka

A.Sodel

IIA

wtorek 1445-1530

6

Matematyka

M.Sodel

IIb, IIIAB

piątek 710-755

17

Matematyka

A.Delik

IC

czwartek 1445-1530

46

Informatyka

A.Delik

I-II

czwartek 1445-1530

46

Geografia

K.Krajewska  

I-III

czwartek 1445-1530

12

Biologia

J.Kamińska

IC, IIIB

piątek 1435-1520

co drugi tydzień

12

Biologia

G.Golińska

IIAB,IIIA

piątek 710-755

35

Chemia

G.Golińska

IC,IIAB,IIIAB

wtorek 1445-1530

35

Fizyka

L.Hubar

I-III

poniedziałek co 2 tygodnie 800-845

35

Historia

E.Jędrzejczak-Taranek

I-III

środa 1445-1620

5

Zaj.techniczne

P.Strychalski

I-II

poniedziałek 1620-1700 wg potrzeb

3

WOS/EDB

A.Zamiar

II-III

czwartek co 2 tygodnie 1530-1615

5