SP nr 35 w Bydgoszczy z oddział. gimnazjalnymi

Zajęcia wspomagające rozwój i edukację

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASY

TERMIN

SALA

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

MAGDALENA CHYLIŃSKA

„0”

WTOREK  1200-1245

G.LOG.

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

DANUTA MIERZYŃSKA

1B

PIĄTEK 1140-1225

4

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

ELŻBIETA DYMSKA

2A

ŚRODA 1250-1335

ŚW.

ORTOGRAFFITII Z BARTKIEM

BEATA SZCZUTKOWSKA

2B

PONIEDZIAŁEK 1045-1130

39

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

ELŻBIETA KITOWSKA

3A

CZWARTEK 1140-1225

39

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

MAGDALENA OSTRYCHARCZYK

1C

PONIEDZIAŁEK 1140-1225

39

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

MONIKA NAJDEK

1A

PI ATEK 1140-1225

39

KONSULTACJE Z MATEMATYKI

ANNA SODEL

5B,6B,8A

PIĄTEK 1350-1445

4

KONSULTACJE Z MATEMATYKI

MAŁGORZATA SODEL

4A, 5A, 7AC

WTOREK 710-745

17

KONSULTACJE Z MATEMATYKI

IWONA MALICKA

5C

WTOREK 800-845

46

KONSULTACJE Z MATEMATYKI

IWONA MALICKA

4B

ŚRODA 1140-1225

39

KONSULTACJE Z MATEMATYKI

IWONA MALICKA

4C

ŚRODA 1250-1335

46

KONSULTACJE Z INFORMATYKI

IWONA MALICKA

4-6

CZWARTEK 1445-1530

46

KONSULTACJE Z MATEMATYKI I INFORMATYKI

ALEKSANDRA DELIK

6A,7B,IIIC

PONIEDZIAŁEK 1445-1530

46

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO

GRAŻYNA CZAJKOWSKA

4D,5C

CZWARTEK 1445-1530

45

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO

ELŻBIETA NAPORA

6,7, III GIM

PIĄTEK 1445-1530

6

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO

JOANNA DOBBER - WOŹNICKA

4C, 5AB, 7AC

ŚRODA 1535-1620

45

MISTRZ ORTOGRAFFITI

JOANNA DOBBER - WOŹNICKA

5B

ŚRODA 1535-1620

45

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO

JOANNA TEKIENIEWSKA

4A

PONIEDZIAŁEK 1140-1225

47

KONSULTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO

JOANNA TEKIENIEWSKA

4B

PONIEDZIAŁEK 1045-1130

47

KONSULTACJE Z
JĘZYKA ANGIELSKIEGO


PAULA MILCZARSKA

5B

CZARTEK 1350-1445

po uzgodniieniu

47

 KONSULTACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  PAULA MILCZARSKA

4D

  ŚRODA 1445-1530

21


 KONSULTACJE Z JĘZYKA   ANGIELSKIEGO


  PAULA MILCZARSKA

5C

  PIĄTEK 1350-1445

  po uzgodniieniu

20

KONSULTACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ELŻBIETA KOWALSKA

6B, 7AC

CZWARTEK 1445-1530

47/8

KONSULTACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ELŻBIETA KOWALSKA

8A, IIIC

PIĄTEK 720-800

47/6

KONSULTACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DOROTA GIMINSKA

4B,5A,6A

PONIEDZIAŁEK 800-845

6

KONSULTACJE Z GEOGRAFII

KATARZYNA

KRAJEWSKA

5,7,8,III

CZWARTEK 715-800

12

KONSULTACJE Z BIOLOGII

JOANNA KAMIŃSKA

7AB, IIIC

WTOREK 1535-1620

12

KONSULTACJE Z PRZYRODY

JOANNA KAMIŃSKA

4AC, 5ABC

WTOREK 1535-1620

12

KONSULTACJE Z PRZYRODY

JOANNA KAMIŃSKA

4B

 

WTOREK 1620-1700

po uzgodnieniu

2

KONSULTACJE Z PRZYRODY

GRAŻYNA GOLIŃSKA

6B

WTOREK 800-845

po uzgodnieniu

12

KONSULTACJE Z PRZYRODY

GRAŻYNA GOLIŃSKA

6A

WTOREK 1445-1530

35

KONSULTACJE Z BIOLOGII I CHEMII

GRAŻYNA GOLIŃSKA

7AC, 8A,IIIC

WTOREK 1445-1530

35

KONSULTACJE Z BIOLOGII I CHEMII

GRAŻYNA GOLIŃSKA

7B, 8B

 WTOREK 1535-1620

35

KONSULTACJE Z FIZYKI

LIDIA HUBAR

7-8, IIIC

PONIEDZIAŁEK 1535-1620

35

KONSULTACJE Z WOS I EDB

ARTUR ZAMIAR

8AB, IIIC

CZWARTEK 1530-1620

35

ORTOGRAFFITI

LIDIA WYSOCKA

4AB

WTOREK 855-940

39

ORTOGRAFFITI

LIDIA WYSOCKA

5A

ŚRODA 800-845

39

ORTOGRAFFITI

LIDIA WYSOCKA

5C

PONIEDZIAŁEK 1435-1530

40

ORTOGRAFFITI

LIDIA WYSOCKA

6AB

PONIEDZIAŁEK 1350-1435

40

TERAPIA PEDAGOGICZNA DLA UCZNIÓW Z RYZYKA DYSLEKSJI

LIDIA WYSOCKA

2A

ŚRODA 1130-1225

39

TERAPIA PEDAGOGICZNA DLA UCZNIÓW Z RYZYKA DYSLEKSJI

LIDIA WYSOCKA

3A

ŚRODA 1045-1130

39

 KONSULTACJE Z HISTORII

PIOTR ZAJDEL

4-8

PONIEDZIAŁEK
1530-1620

5

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

KLASY

TERMIN

SALA

Zaj.wyrównawcze

E. Kitowska

1a

poniedziałek 1140-1225

39

Zaj.wyrównawcze

T. Mirończuk

2a

piątek950-1035

stołówka/39

Zaj.wyrównawcze

J. Kosiak

2b

poniedziałek 800-845

39

Zaj.wyrównawcze

M. Ostrycharczyk

2c

poniedziałek 1250-1335

czwartek 1045-1130

39

Zaj.wyrównawcze

D. Mierzyńska

2d

wtorek 1045-1130

39

Zaj.wyrównawcze

M. Najdek

3a

czwartek 855-1010

39

Zaj.wyrównawcze

E. Dymska

3c

czwartek 1250-1335

stołówka

Zaj.logopedyczne

M. Chylińska

0-3

wtorek 1250-1335

gab.log.

J. angielski

A. Lejbman-Chowaniec

1-3

wtorek 1045-1130

47

Terapia pedagogiczna

L.Wysocka

2bc

wtorek 1140-1225

39

Terapia pedagogiczna

L.Wysocka

2d

środa 1140-1225

40

Terapia pedagogiczna

L.Wysocka

3a

środa 1250-1335

40

Zajęcia techniczne

P.Strychalski

4-6

poniedziałek 1620-1700 wg potrzeb

3

Przyroda

J.Kamińska

5-6

poniedziałek

1535-1620

12

Przyroda

G.Golińska

4ab

wtorek 1445-1530

piątek 710-755

35

Historia

E.Jędrzejczak-Taranek

4-6

środa 1445-1620

5

Matematyka

M.Sodel

5c

piątek 710-755

17

Matematyka

I.Malicka

4a

piątek 1350-1435

4lub46

Matematyka

A.Sodel

4b

wtorek1350-1435

6

Matematyka

A.Delik

4a, 5b

czwartek 1445-1530

46

J. polski

J.Tekieniewska

5a

piątek 715-800

8

J. polski

E.Napora

4-5

środa 1350-1435

6

J. polski- konsultacje

G.Czajkowska

6ab

poniedziałek 800-845

45

Zajęcia dla uczniów z dysleksją

G.Czajkowska

6a

poniedziałek 800-845

45

Ortograffiti

L.Wysocka

5c

poniedziałek 1250-1335

40

Ortograffiti

L.Wysocka

4a

wtorek 940-1035

39

Ortograffiti

L.Wysocka

4b

wtorek 1250-1335

39

Ortograffiti

L.Wysocka

6b

piątek 855-940

39

J. angielski

E.Kowalska

4b,5a,5c

czwartek800-845

47

J. angielski

D.Giminska

4-6

wtorek

8